sobota 26 maja 2018 - Eweliny, Jana, Pawła

100-lecie Niepodległości w Sercu Kaszub

BIP

Facebook

Autobusowy rozkład jazdy

Info - car

LOT

Powiatowy Portal Mapowy

zpp.pl

Nawałnice w Powiecie Kościerskim

Elektroniczna skrzynka podawczaTapety i wygaszacze ekranu na twój komputer

Bokserskie święto sportu w Kościerzynie!

Dla mieszkańców Kościerzyny i całego Powiatu Kościerskiego, wyjątkowości temu wydarzeniu dodawał fakt, że zarówno organizacja, same walki oraz uczestnictwo w gali, zdominowane były przez naszych mieszkańców.
Po pierwsze, jej inicjatorem i współorganizatorem, który wziął na swoje barki przeprowadzenie całego przedsięwzięcia, był mieszkaniec powiatu kościerskiego, Krystian Każyszka, promotor Rocky Boxing Promotion.
Po drugie, na ringu zobaczyliśmy naszych dwóch wspaniałych pięściarzy – Marcina „Rex” Rekowskiego, który spełnił swoje marzenie i przed kościerską publicznością zakończył swoją pięściarską karierę, pokonując przez nokaut Andreasa Csomora z Węgier oraz Nikodema Jeżewskiego, także mieszkańca Kościerzyny, który w walce wieczoru pokonał jednogłośnie na punkty Demetriusa Banksa ze Stanów Zjednoczonych.
Po trzecie, większość publiczności zebranej w wypełnionej po brzegi Hali „Sokolnia”, stanowili mieszkańcy naszego powiatu, którzy wspaniałym dopingiem kibicowali naszym zawodnikom oraz pozostałym pięściarzom biorącym udział w gali.
Należy zaznaczyć, że jednym ze sponsorów gali Friday Boxing Night z telewizją Polsat był samorząd Powiatu Kościerskiego, który udostępnił bezpłatnie Halę Sportową „Sokolnia” w Kościerzynie. Jak powiedziała Alicja Żurawska, starosta kościerski, gala była wspaniałym wydarzeniem zarówno pod kątem sportowym, jak i – poprzez bezpośrednią transmisję w telewizji Polsat – także promocyjnym. Podziękowała także naszym kościerskim zawodnikom za dostarczenie wielkich emocji, kościerskiej publiczności za wspaniałą atmosferę i doping oraz sponsorom i organizatorom gali, w tym w szczególności promotorowi Rocky Boxing Promotion Krystianowi Każyszce, za perfekcyjną organizację tego wydarzenia.

2018-05-08

powrót