poniedziałek 16 lipca 2018 - Eustachego, Mariki, Mirelli

100-lecie Niepodległości w Sercu Kaszub

BIP

Facebook

Autobusowy rozkład jazdy

Info - car

LOT

Powiatowy Portal Mapowy

zpp.pl

Nawałnice w Powiecie Kościerskim

Elektroniczna skrzynka podawczaTapety i wygaszacze ekranu na twój komputer

Zapraszamy na kolejną edycję „Majówki z generałem Józefem Wybickim”!

Uczestnikami mogą być szkolne zespoły 3-osobowe ze wszystkich typów szkół (podstawowe, gimnazja, ponadpodstawowe oraz indywidualne). Rajd rozpocznie się o godzinie 8.00 (rejestracja uczestników od godz. 9:00) w Dworze Rodziny Wybickich w Sikorzynie, a zakończy około 17.00 w Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie.
Wszelkie szczegóły dotyczące imprezy znajdują się w załączonym Regulaminie. Zgłoszenia należy składać w terminie do 20 kwietnia 2018 roku mailem: promocja@kartuskipowiat.pl , kultura@kartuskipowiat.com.pl
Biuro konkursu znajduje się w Wydziale Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Kartuzach, ul. Gdańska 26, 83-300 Kartuzy, tel. 0 58 694-82-60 lub 61.
Głównymi organizatorami „Majówki z generałem Józefem Wybickim, czyli wyprawy po generalskie epolety” są: Starosta Kartuski, Starosta Kościerski, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Stężycy, Muzeum Narodowe w Gdańsku/oddział Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie, Maria i Leszek Zakrzewscy – właściciele Dworu Rodziny Wybickich w Sikorzynie, Wójt Gminy Stężyca oraz Wójt Gminy Nowa Karczma.
Serdecznie zachęcamy do udziału w imprezie!
Regulamin - Majówka z generałem Józefem Wybickim 2018
Karta zgłoszeniowa - Majówka z generałem Józefem Wybickim 2018

2018-04-04

powrót