poniedziałek 25 czerwca 2018 - Łucji, Witolda, Wilhelma

100-lecie Niepodległości w Sercu Kaszub

BIP

Facebook

Autobusowy rozkład jazdy

Info - car

LOT

Powiatowy Portal Mapowy

zpp.pl

Nawałnice w Powiecie Kościerskim

Elektroniczna skrzynka podawczaTapety i wygaszacze ekranu na twój komputer

Spotkanie kobiet w Sercu Kaszub!

Spotkanie składało się z kilku części. Rozpoczął je panel dyskusyjny, którego przewodnim tematem była kobieta i Jej potrzeby. Na interesujące tematy rozmawiały starosta kościerski Alicja Żurawska, dyrektor ds. pielęgniarstwa Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Marzena Barton, dietetyk Genowefa Gierszewska, kosmetolog Anna Kamm oraz psycholog Aleksandra Szulman – Wardal. Dyskusję prowadziła dziennikarka Marta Gerbatowska.
Tuż po panelu, na uczestniczki spotkania, czekała miła niespodzianka – losowanie atrakcyjnych nagród, takich jak m.in. bony i karty upominkowe, karnety do kina, na basen, czy na fitness, sesja zdjęciowa, karnety na zabiegi pielęgnacyjne, zestawy kosmetyków, a także vouchery na weekendowy pobyt we Wdzydzach.
Kolejnym punktem wydarzenia był profesjonalny pokaz mody marki Patrizia Aryton, podczas którego modelki zaprezentowały wycinek kolekcji Wiosna Lato 2018. Dzięki niemu, Panie mogły dowiedzieć się o najnowszych trendach modowych.
Zwieńczeniem całego wieczoru był występ kabaretowy Steffena Möllera, aktora, pisarza, kabareciarza, autora książek o Polsce i Polakach. Wielką popularność w Polsce przyniósł Mu udział w programie "Europa da się lubić" i rola sympatycznego Niemca w serialu "M jak miłość". Swoim występem potwierdził, że jest świetnym kabareciarzem, a jego godzinny występ sprawił, że z twarzy uczestniczek nie schodził uśmiech.
Po zakończeniu części artystycznej, panie udały się na poczęstunek i lampkę szampana, a na przygotowanych stoiskach kosmetycznych, mogły zasięgnąć rady ekspertek w dziedzinie pielęgnacji urody.
- Jest mi niezmiernie miło, że na nasze zaproszenie odpowiedziało tak wiele pań – mieszkanek Powiatu Kościerskiego, które chociaż na moment mogły oderwać się od codziennych obowiązków i spędzić z nami ten wieczór – powiedziała starosta Alicja Żurawska. – Opinie na temat wydarzenia są bardzo pozytywne, dlatego też sądzę, że jako samorząd powiatowy, będziemy organizować tego typu spotkania cyklicznie – dodała starosta.
Wydarzenie zorganizowane zostało przez Starostwo Powiatowe w Kościerzynie, natomiast jego Partnerami była Kościerska Giełda Mam, Kościerski Dom Kultury, Kino Remus oraz firma Patrizia Aryton.
Organizator i Partnerzy serdecznie dziękują sponsorom za ufundowanie atrakcyjnych nagród. A sponsorami byli:
Klub City Fitness w Kościerzynie,
United Chicken w Kościerzynie,
Sklep papierniczy - Handel art. Biurowymi Stefania Stupieńko,
Zakład fotograficzny Foto Flash Jarosław Ryngwelski,
Firma AVON,
Patrizia Aryton,
Centrum Aktywnego Wypoczynku Koszałkowo Wieżyca,
Kompleks Wypoczynkowy Szarlota,
Basen Aqua Centrum w Kościerzynie,
Sklep DAP Dekoracja Aranżacja Przestrzeń w Kościerzynie,
Pizzeria Sir Sams w Kościerzynie,
Doradca Pielęgnacyjny Anna Długołęcka – kosmetyki Mary Kay,
Kino Remus w Kościerzynie.

2018-03-09

powrót