poniedziałek 16 lipca 2018 - Eustachego, Mariki, Mirelli

100-lecie Niepodległości w Sercu Kaszub

BIP

Facebook

Autobusowy rozkład jazdy

Info - car

LOT

Powiatowy Portal Mapowy

zpp.pl

Nawałnice w Powiecie Kościerskim

Elektroniczna skrzynka podawczaTapety i wygaszacze ekranu na twój komputer

Kaufland dzieciom

Stowarzyszenie rodzicielstwa Zastępczego „Dolina Tęczy” w Kościerzynie i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zorganizowało na terenie sklepu Kaufland 28 lipca piknik pod hasłem „KAUFLAND WSZYSTKO CO KOCHASZ”.
W ramach spotkania przez ponad 3 godziny dzieci wraz z rodzicami mogli uczestniczyć we wspólnych zabawach, grach i konkursach. Na uczestników czekały nagrody i słodki poczęstunek ufundowany przez sklep. W czasie zabawy przy muzyce didżeja, PCPR wraz z rodzinami zastępczymi przedstawiali klientom sklepu plusy i minusy bycia rodziną zastępczą namawiając do zastanowienia się nad taką formą pomocy dzieciom wymagającym opieki.
Główną ideą Kampanii jest pozyskanie kandydatów na niezawodowe i zawodowe rodziny zastępcze oraz tworzenie przychylnego klimatu wokół rodzicielstwa zastępczego jako środowiska rodzinnego niezbędnego do prawidłowego rozwoju dzieci i młodzieży.
Wszyscy uczestnicy pikniku niezależnie od pełnionej roli świetnie się bawili. Pogoda dopisała, a klienci Kaufland bardzo życzliwie i z ciekawością przyjęli formę zorganizowanej aktywności przynoszącej obopólne korzyści dla partnerów akcji.

2017-08-03

powrót