piątek 25 maja 2018 - Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

100-lecie Niepodległości w Sercu Kaszub

BIP

Facebook

Autobusowy rozkład jazdy

Info - car

LOT

Powiatowy Portal Mapowy

zpp.pl

Nawałnice w Powiecie Kościerskim

Elektroniczna skrzynka podawczaTapety i wygaszacze ekranu na twój komputer

Zwiedzaj Kaszuby z Kartą Turysty!

Ta cenna i atrakcyjna inicjatywa to pomysł Lokalnej Organizacji Turystycznej „Serce Kaszub”. Karta pomoże zaplanować wypoczynek zarówno podczas wakacji, jak i po sezonie, zaplanować wyjazd na weekend lub pozostanie w naszym Powiecie na dłużej. Dostępna jest w wersji indywidualnej i rodzinnej.
Zaproponowane w karcie zniżki (blisko 60) są ważne do końca 2018 roku. Karta uprawnia do rabatów na różnego rodzaju atrakcje turystyczne, bazę noclegową i gastronomiczną, muzea i wiele innych ciekawych miejsc i usług. Dedykowane są zarówno dla turystów, jak i lokalnych mieszkańców. Turyście, karta pomoże zaplanować wypoczynek zarówno podczas wakacji, jak i po sezonie, a tym samym zatrzymać go na dłużej na terenie naszego Powiatu.
Natomiast Mieszkańcy, dzięki Karcie mogą zostać turystami we własnym regionie, poznawać atrakcje, które mają na wyciągnięcie ręki, a to wszystko w obniżonych cenach.
Kartę Turysty można zakupić w Biurze LOT „Serce Kaszub”, ul. Świętojańska 5; Informacji Turystycznej w Kościerzynie, ul. Rynek 9; Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie, ul. Towarowa 7; Galerii i Pracowni Kaszubskiej „Farwa” w Kościerzynie, ul. Długa 24; Bazuny Hotel&Spa w Kościerzynie, ul. Kościuszki 17.
Ceny Kart to 5 zł za Kartę Indywidualną oraz 10 zł za Kartę Rodzinną. Z każdej z nich można korzystać wielokrotnie, bez żadnych ograniczeń. Zniżki, z których można skorzystać będąc posiadaczem Karty, znajdą Państwo TUTAJ.2017-05-25

powrót