piątek 25 maja 2018 - Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

100-lecie Niepodległości w Sercu Kaszub

BIP

Facebook

Autobusowy rozkład jazdy

Info - car

LOT

Powiatowy Portal Mapowy

zpp.pl

Nawałnice w Powiecie Kościerskim

Elektroniczna skrzynka podawczaTapety i wygaszacze ekranu na twój komputer

Lokalna organizacja turystyczna ,,Serce Kaszub’’ podczas targów Tour Salon w Poznaniu

Podczas trzech dni targowych w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich swoje oferty turystyczne zaprezentowało blisko 300 wystawców z 22 krajów, w tym z Chorwacji, Francji, Grecji, Hiszpanii, Indii i Włoch. Obecni byli również wystawcy krajowi: biura podróży, touroperatorzy z Polski i zagranicy, firmy świadczące usługi turystyczne, hotele, ośrodki SPA, lokalne i regionalne organizacje turystyczne, a także prawie wszyscy przewoźnicy promowi.
Na stoisku LOT ,,Serce Kaszub’’ można było zapoznać się z ofertą wypoczynku na Kaszubach, największymi atrakcjami turystycznymi, walorami krajobrazowymi i dziedzictwem kulturowym naszego regionu. Propozycje zorganizowanych wyjazdów, jak również inspiracje do samodzielnych wypraw i podróży na nadchodzącą Wielkanoc, majówkę czy sezon wakacyjny cieszyły się dużym zainteresowaniem, a różnorodna oferta bazy noclegowej sprostała oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.
Partnerami LOT ,,Serce Kaszub'' w wyjeździe targowym byli członkowie stowarzyszenia: Stary Browar Kościerzyna oraz Jacek Plata – rzeźbiarz z Wiela.

2017-02-28

powrót