poniedziałek 16 lipca 2018 - Eustachego, Mariki, Mirelli

zpp.pl

Nawałnice w Powiecie Kościerskim

Elektroniczna skrzynka podawcza

Tapety i wygaszacze ekranu na twój komputer

OGŁOSZENIE O NABORZE CHĘTNYCH FIRM DO ORGANIZACJI STAŻY I PRAKTYK

Powiat Kościerski prowadzi aktualnie rekrutację pracodawców i przedsiębiorców zainteresowanych współpracą w zakresie organizacji staży zawodowych i praktyk zawodowych.
Powiat Kościerski od 2017 roku w ramach projektu "„Nowoczesna edukacja zawodowa w Sercu Kaszub" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 organizuje we współpracy pracodawcami i przedsiębiorcami województwa pomorskiego staże/praktyki zawodowe dla uczniów ponadgimnazjalnych w branży Budownictwo, ICT i elektronika i Transport, Logistyka i Motoryzacja.
Uczniowie kształcący się w branżach kluczowych odbywają w okresie letnim 150 h stażu lub praktyki zawodowej, za które otrzymają płatne przez Starostwo Powiatowe stypendium współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.
Zachęcamy wszystkich Pracodawców i Przedsiębiorców do nawiązania współpracy w zakresie realizacji staży i praktyk zawodowych!
Zapraszamy także Pracodawców i Przedsiębiorców, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować w 2017 roku do kontynuacji współpracy!
Wystarczy wypełnić znajdujący się poniżej Formularz Zgłoszeniowy stażu/praktyk i dostarczyć do Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Kościerzynie.
Na wszystkie pytania dotyczące organizacji staży/praktyk zawodowych w Państwa firmie w odpowie pracownik merytoryczny - p. Katarzyna Cichosz tel. 605847701
Dokumenty do pobrania:
Zgłoszenie Organizatora stażu/praktyki

Ogłoszenie o naborze Przedsiębiorców na staż/praktykę na sezon letni 2018
Zapraszamy serdecznie pracodawców i przedsiębiorców do składania formularzy zgłoszeniowych w, w Wydziale Edukacji Starostwa Powiatowego w Kościerzynie!

2018-04-05